Aktualizacje dla smartfonów LG

Wygląda na to, że dla użytkowników smartfonów firmy LG pojawiły się jasne dni. Trzy urządzenia tej firmy otrzymają aktualizację do systemu operacyjnego Android 4.4.

Jednym z nich jest LG G2, który oferuje sieć Sprint. Od dzisiaj można ściągnąć aktualizację i korzystać z zalet nowego systemu operacyjnego. Naprawiono także problemy z funkcjonowaniem radia w tym smartfonie.

W Korei Południowej pojawiła się łatka dla G Pad 8.3 oraz Vu 3, przez co mamy dostęp do systemu Google w najnowszej wersji. G Pad 8.3 jest sprzedawany także w Polsce, co oznacza, że już niedługo możemy spodziewać się nowego oprogramowania. Uaktualnienie powoli opuszcza Koreę i dociera do innych krajów. Vu 3 to model z procesorem Snapdragon 800, kamerą 13 MP oraz siecią LTE, który można kupić w Korei Południowej. Posiada on wygodne piórko oraz ma ekran 1280 na 960 o nietypowej proporcji 4:3.

Wszystkie rodzaje uaktualnień dla smartfonów oraz tabletów firmy LG można ściągnąć zarówno z ich strony internetowej jak i przez aplikację Android.

Kategorie LG

Dodaj komentarz