Aktualizacje klawiatury Fleksy

Klawiatura Fleksy do niedawna była płatnym produktem, natomiast w ostatnim czasie twórcy tego świetnego programu zrezygnowali z konieczności uiszczania opłaty. Możesz ją zainstalować zarówno na telefonie, jak i na smartwatch. Niedawno pojawiły się aktualizacje tego programu. Po pierwsze, dodano mnóstwo nowych języków (jest ich 17), które mogą być obsługiwane.
Zmieniono też jej wygląd, zamiast trójwymiarowych przycisków zastosowano płaskie, które wyglądają bardziej elegancko. Można wybrać spośród 6 opcji dźwiękowych lub wyłączyć dźwięk. Poprawiono także słownik i naprawiono błędy, które zmniejszały satysfakcję z pisania. Dzięki temu będziesz mógł pisać znacznie szybciej i dokładniej.
Skąd tyle zmian? Na rynku klawiatur tego typu jest mnóstwo aplikacji, które oferują podobne możliwości, dlatego nieodzowny jest ciągły rozwój. Warto tutaj znowu zadać pytanie – czy lepiej pisze się na smartfonie z dopracowaną wirtualną klawiaturą, czy też na fizycznej klawiaturze QWERTY. Zdania są oczywiście podzielone.

Dodaj komentarz