Allegro – zakupowe szaleństwo również w Androidzie

Aplikacja została stworzona z myślą o zagorzałych miłośnikach zakupów w Internecie. Najpopularniejszy sklep zakupowy zaraz po Ebay, Allegro dostępny jest również w wersji mobilnej. Przeglądanie ofert handlowych za pomocą aplikacji jest szybkie i wygodne. Miliony atrakcyjnych ofert w najniższych cenach może być teraz w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy dostęp do Internetu WiFi lub sieci mobilnej. Warto polować na okazje ponieważ ceny zakupów w Internecie mogą być stanowczo niższe niż te w stacjonarnych sklepach. Sprzedawcy oszczędzają na inwestowaniu w lokale i dzięki temu mogą pozwolić sobie na obniżenie cen produktów.

Niektóre z funkcji:

  • Wyszukiwanie przedmiotów za pomocą wyszukiwarki. Wystarczy wpisać: numer aukcji, słowo kluczowe, nazwę firmy. Włączone również wyszukiwanie za pomocą skanu kodów kreskowych, zdjęć i głosu.
  • Historia wyszukiwania produktów lub usług
  • Możliwość interaktywnej pomocy (uruchomienie panelu pomocy za pomocą kliknięcia w znak zapytania)
  • Przejrzystość surfowania po aplikacji

Aktualizacja do wersji 2.2.0 została wzbogacona o nową nawigację (menu główne dostępne pod logiem Allegro, menu kontekstowe widoczne dla wybranych ekranów) oraz ulepszone wyszukiwanie obrazkowe.

Dodaj komentarz