Allview V2 Viper i4G- typowy low-end dla młodszej grupy odbiorców

Allview zamierza wypuścić kolejnego w tym roku smartfona o nazwie V2 Viper i4G. Będzie to typowy niskobudżetowy low-end, który celuje w młodszych odbiorców. Obecnie sprzęt dostępny jest w przedsprzedaży w cenie nieprzekraczającej 700 złotych. Producent zacznie wysyłać smartfon od 25 kwietnia. Oto jak się prezentuje jego specyfikacja.

5-calowy ekran klasy IPS o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Czterordzeniowy procesor z rdzeniami ARM Cortex A53 taktującymi na poziomie 1.3 GHz. W ramach układu graficznego użyto Mali T720. Wsparciem dla procesora będzie 2 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna, którą przeznaczymy na swoje dane, wynosić będzie 16 GB i będziemy mogli ją rozszerzyć dzięki karcie microSD.

Zdjęcia wykonamy 8 Mpix aparatem głównym lub 5 Mpix kamerką przednią. Allview w tym przypadku zaimplementował w smartfonie moduł LTE, odbiornik GPS, dual SIM, moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi, moduł Bluetooth, radio FM. Znajdziemy w nim porty micro USB oraz 3,5 mm jack audio. Za zasilanie posłuży akumulator o pojemności 2300 mAh, a preinstalowany system to Android 51 Lollipop.

Dodaj komentarz