Amazon Kindle phone – duża obniżka ceny

Amazon Kindle Phone nigdy nie był tak popularny, jak smartfony z innymi systemami operacyjnymi. Przyczyną takiego stanu rzeczy było to, że miał on co najwyżej średnie parametry, a trzeba było za niego zapłacić tyle samo, co za iPhona czy Galaxy S4.

Z tego powodu Fire Phone znacznie potaniał – w ciągu 2 lat cena spadła z 200 dolarów do 0 – pojawił się w ofercie na abonament, jako przysłowiowy zetafon.

W Anglii także znacznie obniżono jego cenę – na początku kosztował 2260 zł, a dziś można go dostać za 560 zł bez abonamentu. Specyfikacja modelu jest ciekawa, ponieważ ma Snapdragona 800 (który starzeje się bardzo powoli), 2 GB RAM i dobry aparat.

Obniżka smartfona nie potrwa długo. Wyświetlacz w tym modelu ma 4,7 cala i rozdzielczość 1280 na 720 pikseli. Aparat ma 13 MP i dużą jasność, a także fizyczny przycisk migawki. Niestety, ale wielu ludzi określa ten smartfon jako urządzenie, które ma służyć do robienia zakupów z Amazonu i jest w tym dużo prawdy. Największą zaletą tego modelu jest to, że pokazuje on trójwymiarowy obraz.

Dodaj komentarz