Angry Birds

Skorzystaj z wyjątkowej kompetencji Angry Birds zniszczyć obronę chciwy świńskiej!Przetrwanie Angry Birds jest zagrożona. Rozdać zemścić się na chciwych świń, którzy ukradli jaja. Skorzystaj z wyjątkowej kompetencji każdego ptaka zniszczyć obronę świń. Angry Birds oferuje wyzwań gry i godzin ponownej gry fizyki oparte. Każdy poziom wymaga logiki, umiejętności i siły, aby rozwiązać.Jeśli utkniesz w grze, można kupić Mighty Eagle! Mighty Eagle jest jednorazowy zakup w aplikacji w Angry Birds, która daje nieograniczone korzystanie. To fenomenalne stworzeniem wzrosną z nieba, aby siać spustoszenie i rozbić brzydkie świń w zapomnienie. Jest tylko jeden haczyk: można korzystać tylko z pomocy Mighty Eagle przejść poziom raz na godzinę. Mighty Eagle obejmuje również wszystkie nowe cele rozgrywki i osiągnięć! Oprócz Mighty Eagle, Angry Birds ma teraz power-upy! Zwiększ możliwości swoich ptasich i poziomy trzygwiazdkowe odblokować sekretne treści! Angry Birds ma teraz następujące niesamowite bonusy: Sling zakres kierowania laserowego, Król Sling dla maksymalnej mocy Rzucając, Super Nasiona do supersize swoje ptaki i Birdquake wstrząsnąć obrony świńskiej na ziemię!
Ważna wiadomość dla rodziców ta gra może obejmować:
– Bezpośrednie linki do stron internetowych sieci społecznych, które są przeznaczone dla odbiorców w wieku powyżej 13 lat.
– Bezpośrednie linki do internetu, który może przybrać graczy od gry z potencjałem do przeglądania dowolnej strony internetowej.
– Reklama produktów Rovio i również produkty z wybranymi partnerami.
– Opcja, aby zakupy w aplikacji. Projekt ustawy płatnik powinien być zawsze konsultowane.

Dodaj komentarz