Anomaly Korea

Anomaly Korea to kolejna po Anomaly Warzone Earth produkcją firmy 11 Bit Studios. W nowej grze, akcja przenosi się do Korei – kraju, w którym gracze napotkają nowych wrogów i wyzwania. Zadanie polega na przeprowadzeniu oddziału pojazdów opancerzonych przez miasto najeżone wieżami obcych. Gracz zamiast budowania twierdzy i czekania na hordę wrogów, wyposaża swoje czołgi, wyrzutnie rakietowe i jednostki artyleryjskie. Obcy zamiast siać terror postanowili poustawiać stacjonarne wieże. Które trzeba teraz ominąć, lub zniszczyć. Jeśli walka toczy się „łeb w łeb” przetrwają tylko najsilniejsi. Można zbierać pieniądze, aby uaktualniać jednostki w całej grze, jak również kupować dodatkowe wsparcie. Duża część serii Anomaly polega na stosowaniu bonusów, które wahają się od potrzeb, takich jak naprawy zasłon dymnych aby utrzymać ogień wroga w pewnej odległości.

Nowością w Anomaly Korea jest umiejętność eksplozji, które są szybsze i dalsze. Pozwala też zaangażować dużą grupę wrogów. Nowe jednostki obejmują ciężkie czołgi Horangi, który może uwolnić szczególną moc umożliwiającą zabranie wroga jednym strzałem.

Chociaż istnieje wiele dodatków do Anomaly Korei rozgrywka pozostaje taka sama. Więc nie doskonała prezentacja, która oferuje najwyższej klasy aktorstwa głosowego, wyraźna grafika i mnóstwo emocji. Każdy poziom można ukończyć na różne sposoby.  Czy na przykład oznacza to unikanie wielu wrogów lub wycieranie ich wszystkich z mapy. Trasę przejazdu modyfikuje się w widoku mapy. Anomaly Korea jest dostępna dla Androida na Google Play. Zawiera 12 całkowicie nowe poziomy dla fanów oryginału. Poza tradycyjnymi misjami gracz może też rozwiązywać trudne zadania taktyczne w ramach Sztuki Wojny.

Dodaj komentarz