Appointment with F.E.A.R – ciekawa gra w starym stylu

Appointment With F.E.A.R (Spotkanie ze strachem) to nowa gra stworzona przez Tin Man Games. Wbrew tytułowi, nie będziemy tutaj strzelali jak w odsłonach popularnej serii F.E.A.R – gra jest przygodówką, w której możemy wybrać samodzielnie zakończenie.

Liczy się w niej przede wszystkim ciekawa historia. Na początku tworzymy nowego bohatera, a jego charakter i wygląd ma wpływ na późniejsze losy w grze. Jesteśmy bohaterem miasta tytanów, a naszym zadaniem jest powstrzymanie globalnego kataklizmu, który ma dokonać się na naszych oczach.

Oprócz tego zajmujemy się przyziemnymi sprawami, takimi jak jedzenie śniadania, czyszczeniem paznokci czy też minigierkami w stylu łączenia kropek. Wszystko to składa się na grę pełną specyficznego humoru.

Jest w niej też sporo walki – możesz wybrać spośród trzech typów ciosów. Jeden zawsze trafia, ale jest słaby, drugi cios jest mocniejszy, ale często chybia. Trzeci rodzaj ciosu może pokonać przeciwnika od razu, ale jest na to niewielka szansa. Jak widać, szykuje się świetna zabawa.

Dodaj komentarz