Archos wyprodukuje nowe, mocne smartfony.

Archos to jedna z pierwszych firm produkujących tablety. W tym roku na rynku pojawi się nowa seria smartfonów tej firmy o nazwie Helium. Będą one przeznaczone dla użytkowników o najwyższych wymaganiach i stanowią modele high-end w ofercie tej firmy. Model Archos 50 Helium 4G posiada ekran o wielkości 5 cali oraz rozdzielczości 720p HD IPS. Kamera posiada 8MP oraz lampę LED, można nią nagrywać filmy w rozdzielczości 1080p. Dysk twardy to 8 GB. Smartfon wspiera sieci 4G LTE oraz GPS. Bateria ma 2000 mAh, a producent obiecuje Androida w wersji 4.4 KitKat.

Model Archos 45 Helium 4G posiada ekran 4.5 cala 854 na 480 pikseli. Procesor to 1.4 GHz quad-core Qualcomm, pamięć RAM to 1 GB, na dane mamy do dyspozycji 4GB.
Jak widać, smartfony prezentują się kusząco i na pewno wiele osób zdecyduje się na ich zakup. Kosztują odpowiednio 240 oraz 200 euro, co jest przystępną ceną jak na sprzęt o takich możliwościach. Od tańszej konkurencji odróżniają się obsługą sieci 4G LTE, której nie posiada nawet Moto G.

Dodaj komentarz