Asana – lepsza produktywność

Aplikacja o nazwie Asana szybko stała się jednym z najpopularniejszych programów, które wspierają naszą produktywność. Pozwala ona na pracę w chmurze, dzięki czemu łatwiejsze jest zarządzanie zadaniami, zespołami oraz pomaganie w realizowaniu projektów bez rozpraszania się na wiadomościach e-mail oraz innych stronach internetowych.

Asana to program, który można używać zarówno za opłatą, jak i za darmo, przeznaczona dla systemu operacyjnego Android. Program jest płatny, jeśli zamierzamy pracować w grupach powyżej 15 osób. Wygląd programu pozwala na skupienie się na pracy, a jednocześnie jest bardzo przejrzysty i elegancki.

Głównym zadaniem tego programu jest przedstawianie nam zadania oraz celów, oraz ukrywanie tego, co może nas w danej chwili rozpraszać. Dzięki temu programowi zyskujemy możliwość tworzenia list To Do oraz wiemy, na jakim etapie jest nasz projekt. Program dopasowuje się do naszego ekranu. Można także pobrać zadania z innego projektu i przejąć nad nimi kontrolę, ale może się to wiązać z pewnymi ograniczeniami.

Dodaj komentarz