Aspire Switch Alpha 12- świetny high-endowy sprzęt od Acera

Na konferencji Next Acer marka zamierza zaprezentować swój kolejny sprzęt. Będzie to high-endowy, 12-calowy tablet ze świetnymi podzespołami. Oto jak się prezentuje przewidywana specyfikacja modelu Acer Aspire Switch Alpha 12.

12-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 4K i proporcjach 3:2. Dwurdzeniowy, czterowątkowy proceosr Intel Core i5-6200U z rdzeniami, które będą taktowały na poziomie od 2.3 GHz do 2.8 GHz. Procesor posiada również zintegrowany układ graficzny Intel HD Graphics 520, którego zegary będą taktowały od 300 MHz do 1 GHz. Wsparciem dla procesora będzie 4 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna realizowana będzie przez dysk SSD o pojemności 128 GB.

Acer Aspire Switch Alpha 12 będzie również wyposażony w głośniki Acer TrueHarmony z technologią Dolby Audio Premium, podwójny mikrofon, port USB typu C, wyjście Thunderbolt 3, a także kamerkę RealSense od firmy Intel, która jest zdolna do skanowania 3D, a także przechwytywania ruchów do generowania modeli 3D. Niestety nie wiemy nic o akumulatorze oraz systemie operacyjnym.

Dodaj komentarz