Atlas Ćwiczeń KFD.PL – hit w Windows Store

W dzisiejszych czasach szansę na osiągnięcie sukcesu mają nie tylko wysokobudżetowe gry, tworzone przez takich twórców, jak EA czy Gameloft. Okazuje się, że dobry pomysł na aplikację sprawi, że będzie ona się sprzedawała równie szybko, jak programy największych potentatów.

Przykładem takiej aplikacji jest Atlas Ćwiczeń KFD.Pl, aplikacja stworzona przez twórców bardzo popularnego forum sportowego. Dzięki niej nawet początkująca osoba dowie się wszystkiego, co jest wymagane podczas ćwiczeń. Aplikacja zawiera zarówno zdjęcia i filmy, jak wykonywać ćwiczenia, ale także sporo teorii sportu i … link do sklepu z suplementami diety KDF.

Aplikacja pokazuje, które mięśnie można wyćwiczyć dzięki poszczególnym ćwiczeniom. Program nie był promowany, a napisała go jedna osoba – Robert Witkowski. Program trafił idealnie w gust osób, które chcą prowadzić zdrowy tryb życia. Aplikacja jest na piątym miejscu, jeśli chodzi o aplikacje zdrowotne. Ten wynik może nie wyglądać imponująco, jednak został osiągnięty w jeden miesiąc.

Dodaj komentarz