AutoMapa na telefon

Zdecyduj się na innowacyjną „AutoMapę” na urządzenia mobilne, a już nigdy nie utkniesz godzinami w zakorkowanych ulicach, ani nie będziesz musiał szukać właściwej drogi docelowej. Aplikacja wyposażona jest w sprawne funkcje, dzięki którym ominiesz większość przeszkód stojących na drodze do punktu przeznaczenia zarówno w kraju, jak i reszcie Europy.

Korzystanie z AutoMapy opiera się na pakiecie startowym, dzięki któremu otrzymujemy 7-dniowy dostęp do nawigacji oraz przeglądania mapy i POI. Po zakończeniu pierwszego tygodnia licencję można przedłużyć, decydując się na samą mapę Polski lub całej Europy (z mapą Polski włącznie). Należy jednak wziąć pod uwagę, że za „pakiet europejski” będziemy musieli zapłacić nieco więcej. AutoMapa dostępna jest również dla abonentów sieci Play i Orange, którzy będą mogli skorzystać z takich zalet, jak bezpłatny transfer danych n/t korków drogowych, czy darmowe korzystanie z aplikacji przez pierwszy miesiąc.

AutoMapa oferuje wiele atrakcyjnych funkcji i korzyści, dzięki którym podróże w czterokołowcach nie będą już drogą przez mękę. Podczas używania AutoMapy kierowcy będą mogli zasięgnąć informacji o natężeniu ruchu drogowego, wybrać dogodną drogę objazdową i najkrótszą trasę do celu dzięki funkcji SmartRoutes i LiveDrive, a nawet skorzystać z AutoRadaru i dowiedzieć się gdzie stoją panowie w niebieskich mundurkach. Jakby tego było mało, AutoMapa wyposażona jest w intuicyjny interfejs, 500 najniebezpieczniejszych stref drogowych w Polsce, bardzo bogaty wybór tras, wsparcie dla CB Radia, a także informacje o przejazdach kolejowych. AutoMapa to skuteczna pomoc drogowa, która nie tylko poprowadzi kierowców prosto do celu ich podróży, ale dzięki adresom punktowym dowiezie ich również pod same drzwi. Co więcej, AutoMapa posiada imponującą zawartość map, które można przeglądać w trybie off-line, co jest bardzo przydatne, szczególnie na obszarach pozbawionych dostępu do internetu.

Aplikacja istnieje na rynku już od 13 lat, odświeżając dane o drogach krajowych każdego dnia. Uważana za najlepszą nawigację polską, AutoMapa od dawna cieszy się ogromną popularnością wśród kierowców. Warto też dodać, że z AutoMapą, stres spowodowany długim siedzeniem za kółkiem będzie o wiele mniejszy, a przyjemność z podróży o wiele większa.

Dodaj komentarz