Bear Winter – dobra gra na Androida

Mimo stycznia, za oknem jest dość ciepło. Jeśli chcesz zagrać w grę, która przeniesie Cię w zimowe klimaty, zapraszamy do Bear Winter. W tej grze polujesz na niedźwiedzie polarne i zbierasz to, co może Ci się przydać do przeżycia.

Gra to klasyczna układanka, ale musimy tak układać elementy, by nie zamarznąć (na co wpływa ogień) i nie umrzeć z głodu, na co wpływają żołędzie. Jeśli w danej turze nie zestrzelimy odpowiedniej ilości niedźwiedzi, dobiorą się one nam do skóry. Musimy pamiętać też o odpowiedniej ilości pocisków, które pomagają się bronić przed misiami polarnymi.

Im więcej będziemy się zastanawiali nad kolejnym ruchem, lub jeśli zabraknie nam ognia, gra się kończy. Aplikacja ma grafikę w bardzo prostym stylu, dlatego spodoba się fanom gier z lat 90. Widoczne jest to przede wszystkim wtedy, gdy zwrócimy uwagę na czcionkę w menu. Zastosowano w niej kilka ciekawych chwytów, dzięki której gra jest bardziej interesująca i w ciąga na dłużej. Możesz pobrać ją za darmo z Google Play Store.

Dodaj komentarz