Benji Bananas – dobra, kolorowa gra

Gra Benji Bananas to jedna z ciekawszych gier na system operacyjny Android, o czym świadczy ogromna liczba pobrań. gra w nią ponad 35 milionów ludzi na całym świecie. Benji Bananas Adventures to druga część tej ciekawej aplikacji, dzięki czemu będziesz mógł dalej grać ulubionym bohaterem na stu nowych planszach.

W tej grze możesz podziwiać świetnie wyglądającą dżunglę, wodospady i góry. Gra jest prosta w swoich regułach, ale podobnie, jak w przypadku Flappy Bird, jej opanowanie zajmuje dużo czasu. Gra to typowa zręcznościówka – małpa kołysząc się na lianach zbiera banany. Do dyspozycji mamy raz na jakiś czas dodatki, które upraszczają nam rozgrywkę. Banany są w różnych kolorach i każdy z nich ma inną wartość.
Bardzo wysoko są oceniane także scenki przerywnikowe, w których udział bierze nasz bohater i jego dziewczyna Bella. Pokazują one przede wszystkim ucieczkę bohaterów przed niebezpieczeństwami czyhającymi w dżungli. Do wyboru mamy też kilka trybów gry, a także włączenie lub wyłączenie uaktualnień.

Dodaj komentarz