Black – lepsze czarno-białe zdjęcia

Fotografia czarno-biała dla wielu użytkowników smartfonów kończy się na włączeniu odpowiedniej opcji i podziwianiu swoich fotografii, które są potem szare i wyprane z kontrastu.

Aplikacja Black, którą można ściągnąć za darmo, pozwala na uzyskanie znacznie lepszych efektów, które przypominają to, co możemy stworzyć w programach graficznych. Nakłada na zdjęcia filtry, które przypominają efekt kultowych kliszy, takich jak Agfa, Fuji, Kodak czy Ilford. Filtry nakładane są na zdjęcia, dzięki czemu efekt fotografii czarno-białej wygląda znacznie ciekawiej.

Aplikacja Black dostępna jest na razie na system operacyjny Windows Phone, jednak wkrótce nastąpi jej premiera także na Androidzie. Jeśli chcesz zachwycić znajomych pięknymi zdjęciami, które przypominają te, z aparatów na klisze, polecamy Ci tę aplikację. Niestety, nie ma ona innych opcji poza dokładaniem filtrów i jeśli zechcesz dokonać edycji innych parametrów, będziesz musiał zgrywać zdjęcie na komputer, lub instalować kolejne programy na smartfonie.

Dodaj komentarz