Bloons TD 5 – topowa gra typu Tower Defense

Jedna z najpopularniejszych, najlepiej ocenianych gier w stylu Tower Defense. Mamy tutaj do dyspozycji 21 potężnych wież z różnymi zdolnościami obronnymi i dwoma ścieżkami usprawnień. Możliwość kooperacji, 10 misji specjalnych, ponad 250 losowo wybranych, 3 różne tryby rozgrywki, 3 różne poziomy trudności oraz wiele innych pomniejszych, aczkolwiek bardzo uprzyjemniających rozgrywkę funkcji.

Gra jest systematycznie aktualizowana i wzbogacana o kolejne dodatki, misje, ścieżki, rodzaje broni oblężniczych. Wszystko to sprawia, że z Bloons TD 5 nie sposób się nudzić, co widać po bardzo pozytywnych recenzjach i niezwykle wysokich ocenach przyznawanych przez graczy i składających się na wysoką pozycję gry w sklepie Google Play.

Przekonaj się sam, pobierz Bloons TD 5 już dziś i doświadcz niesamowitych z rozgrywki, którą zdążyły już pokochać setki tysięcy graczy. Biorąc pod uwagę jak szybko ta gra zyskuje na popularności jest więcej niż pewne, że już po pierwszym uruchomieniu Bloons TD 5 dołączysz do ich grona!

Dodaj komentarz