Bonbon cakery – ciekawa gra finansowa

Jeśli podobają Ci się gry z pikselową grafiką, dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z aplikacji o nazwie Bonbon cakery. Dzięki niej możesz pobawić się w prowadzenie cukierni.

Aplikacja została stworzona przez deweloperów z Francji, jednak przypomina bardzo gry z Japonii. Po włączeniu gry wymyślasz nazwę dla swojego lokalu i korzystasz z pomocy asystenta. Dzięki niemu dowiesz się, co musisz zrobić, by przejść następny etap.

Na początku w grze masz bardzo ograniczone możliwości – menu jest niewielkie, a klientów przychodzi zaledwie kilku. Następnie klientów jest coraz więcej, przez co musisz zatrudniać kolejnych pracowników. Możesz ich szkolić i wybierać spośród kilku osób.

Zanim zaczniesz sprzedawać nowy deser, powinieneś zrobić testy na klientach. Jeśli będzie smakował, to bez wahania wprowadzaj go na rynek. Klienci wysyłają Ci także listy z podziękowaniem za desery.

Gra jest świetnie przygotowana i ruch w wirtualnej firmie szybko się rozwija. Dzięki niej możesz nauczyć się podstaw handlu.

Dodaj komentarz