Budżetowy model ZTE

Oprócz niezmiernie drogich i mocnych tabletów i smartfonów, na półkach sklepowych spotykamy produkty, które oszczędzają na czym się tylko da. Przykładem takiego działania są nowe smartfony firmy ZTE, noszące nazwę Blade Vec 3g i 4G. Należą do niższej klasy produktów, a ZTE wyposażył je w kilka elementów, które mogą wpłynąć na lepszą sprzedaż. Mimo niskiej ceny, smartfon posiada ekran 5 cali o rozdzielczości 720p.

Szybkie działanie smartfona zapewnia procesor MediaTek z czterema rdzeniami o taktowaniu 1.3 GHz. Smartfon wyposażony jest także w 1 GB RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej i kamerę o rozdzielczości 8 MP. Bateria ma całkiem niezłą pojemność 2300 mAh.

Model Blade Vec 4G oferuje korzystanie z szybszych sieci internetowych niż jego brat, a kolejną zmianą jest użycie procesora Snapdragon 400. Na dane mamy 16 GB miejsca, ale zmianą na niekorzyść użytkownika jest zastosowanie kamery o rozdzielczości jedynie 1 MP. Smartfony wyróżniają się świetnym designem tylnej części obudowy, na przodzie razi dość duża ramka.

Dodaj komentarz