Bus Rush

Przetestujcie swój refleks i zwinność na jednych z najbardziej zatłoczonych ulic miejskich, korzystając z tego ekscytującego i pełnego zdradliwych pułapek runnera. „Bus Rush” dostarcza jakościowej rozgrywki, wrzucając gracza w sam środek zakorkowanego miasta, gdzie przyjdzie mu walczyć o przetrwanie, podczas błyskawicznego pędu do mety.

Zanim rzucimy się do ucieczki, mamy szansę wybrać jedną z 10 postaci, razem z którą będziemy zaliczać kolejne etapy rozgrywki. Używając jednej z 14 dostępnych skórek, mamy również możliwość spersonalizowania wizerunku bohatera według własnego uznania. Podczas biegu będziemy wykorzystywać zakręcone dopalacze, kolekcjonować złote monety, a nawet biegać po ciężarówkach, pociągach i autobusach. I pomimo tego, iż sprint naszego bohatera ogranicza się głównie do miejskiej rozgrywki, nie zabraknie również takich lokacji jak gorące plaże, tętniące zielenią lasy, czy tonące w mroku tunele metra.

Co więcej, każdego dnia „Bus Rush” oferuje tajemnicze pudełka z prezentami, które po otwarciu odkryją przed nami specjalne nagrody, jakie będziemy mogli wykorzystać w dalszych zmaganiach. Gierka utrzymana jest w bardzo szybkim tempie, a barwna oprawa graficzna i żywiołowa muzyka idealnie współgrają tutaj z dynamiczną rozgrywką. Zarzućcie na plecy super-jetpacka i zatrzęście całą miejską infrastrukturą!

Dodaj komentarz