Call of Duty Heroes – nowy pomysł na serię

Call of Duty to jedna z serii gier, które budzą ogromne emocje. Nowa odsłona serii o nazwie Heroes właśnie trafiła na system operacyjny Android. Aplikację można było znacznie wcześniej pobrać na system operacyjny iOS i Windows 8, a jej mechanika jest zupełnie inna od tego, co do tej pory w tej serii mogliśmy oglądać na komputerach.

Call of Duty Heroes jest strategią czasu rzeczywistego, w której nie tylko walczymy z naszymi przeciwnikami, ale także rozbudowujemy bazę i szkolimy żołnierzy. Czy takie podejście spodoba się graczom? Naszym zdaniem tak, bo strzelanek na Androida nie brakuje, natomiast RTSów jest znacznie mniej.

Gracze mogą angażować się we wspólne kampanie i wtedy wcielają się w dowódców różnych batalionów. W grze dodano kilka ciekawych elementów – wcielamy się w niej w postaci z odcinków serii Modern Warfare i Black Ops II. W zależności od wybranego bohatera, możemy realizować inne misje i rozwijać odmienne umiejętności. Grę pobierzesz na Google Play Store. Zapraszamy do zabawy.

Dodaj komentarz