Camera FV-5 – zupełnie nowe opcje

Camera FV-5 to aplikacja, która jest dostępna jedynie na system operacyjny Android 5. Jeśli posiadasz takie smartfony, jak na przykład Nexus 5 czy Motorolę Nexus 6, możesz skorzystać z jego zalet i robić znacznie lepsze zdjęcia, niż do tej pory. Aplikacja kosztuje jedynie 12,5 zł, a po jej zainstalowaniu zobaczysz, że często przeszkodą w robieniu zdjęć wysokiej jakości nie jest aparat, a jego oprogramowanie.

Camera FV-5 zapisuje zdjęcia w formie DNG, dzięki czemu możesz uzyskać znacznie mniej skompresowane zdjęcia. To poważna wada fotografii robionych wieloma smartfonami, które mają duże matryce.

Aplikacja daje możliwość ustawienia ekspozycji w zakresie od 1/8000 do dwóch sekund. Camera FV-5 cały czas pokazuje, jakie są parametry fotografii i dzięki niej widzisz, jakie jest ISO i czas naświetlania. To znacznie ułatwia robienie profesjonalnych fotografii. Docenią ją na pewno fotografowie, którzy nie chcą nosić przy sobie cały czas ciężkiej lustrzanki. Minusem jest jedynie wymagany Android 5.0.

1 komentarz do “Camera FV-5 – zupełnie nowe opcje”

Dodaj komentarz