Chronus Arc – RPG dla niecierpliwych

RPG Chronus Arc to gra na system operacyjny Android, która wykorzystuje grafikę rodem ze starych konsol do gier. Gra została stworzona przez firmę Kemco, a do jej ukończenia potrzeba około 20 godzin. Chronus Arc wprowadza nieco zmian do klasycznego RPG. Swoja broń i przedmioty można ulepszać jedynie w niektórych miastach. Można też zmienić charakter swojej postaci w środku rozgrywki i używać technik łączonych, na przykład magii oraz miecza.

Podczas rozgrywki zwiedzamy rozległe, ale niezbyt ciekawe lokacje, które są urozmaicane lochami oraz zagadkami logicznymi. Można spotkać także specjalne przedmioty, które nie są konieczne do ukończenia rozgrywki, ale znacznie to ułatwiają.

Gra Chronus Arc jest jednym z prostszych przykładów klasycznego RPG. Posiada nieskomplikowane etapy, które z powodzeniem można przejść bez płacenia za nowe elementy wyposażenia w sklepie gry.
Na uwagę zasługuje wciągająca historia opowiedziana podczas gry, dzięki której dowiadujemy się o celu naszej misji i wiemy co nas niedługo spotka.

[pwal id=”65484258″ description=”Polub, żeby zobaczyć link do pobrania gry”]

[/pwal]

Dodaj komentarz