Ciekawe dodatki do LG G3

LG G3 to jeden z najlepszych smartfonów dostępnych w sklepach. Aby sprawić, że będzie on jeszcze lepszy, można do niego dokupić wiele ciekawych akcesoriów. Świetną obudową jest na przykład LG Quick Circle Case, która chroni niemal cały wyświetlacz smartfona, a w niewielkim, okrągłym okienku pokazuje datę i godzinę, dlatego nie musimy go otwierać, by sprawdzić czas.

Warto także rozszerzyć pamięć tego smartfona. Do tego celu wykorzystajmy szybką kartę pamięci, taką jak 64 GB SanDisk MicroSDXC. Wyposażona jest w adapter SD, dzięki czemu będziemy mogli łatwiej przenieść dane do komputera.

Nowy LG G3 ma baterię o pojemności 3000 mAh, ale jeśli potrzebujemy jeszcze więcej energii, to wybierzmy do niego specjalny akumulator o mocy 8000 mAh. Pozwala on na dwa razy dłuższe korzystanie z telefonu komórkowego.

Ciekawym dodatkiem do tego smartfona jest też ładowarka LG Qi Wirelles Charging Pad, która pozwoli na szybkie uzupełnienie energii. Koszt to około 200 złotych, co jak za firmowy sprzęt nie jest dużą sumą.

Kategorie LG

Dodaj komentarz