Ciekawe okładki na LG G3

Smartfon LG G3 to jeden z najlepszych modeli dostępnych na rynku. Podobnie jak w przypadku innych smartfonów, także po jego zakupie warto zastanowić się nad zakupem odpowiedniej obudowy, która uchroni ekran przed zarysowaniem. Ciekawym rozwiązaniem jest obudowa Quick Circle Case, oferowana przez producenta LG. Umożliwia ona takie opcje jak naładowanie smartfona za pomocą ładowarki Qi, a w przednim panelu znajduje się okrągły otwór. Po zainstalowaniu odpowiedniego programu, wyświetla się w nim okrągły, tradycyjnie wyglądający zegarek. Aby odblokować smartfon można użyć podwójnego kliknięcia w ekran. Można włączyć także inne opcje, takie jak ustawienia, muzyka, kamera i wiadomości i wyświetlać je w okienku zegarka. Ta obudowa umożliwia także samoczynne odblokowanie smartfona po jej otworzeniu.
Jeśli nie jesteś miłośnikiem stylu retro to znacznie lepszym wyborem będzie ładowarka Spigen Ultra Hibrid. Zakrywa ona jedynie tył smartfona i posiada gumowane dodatki, dzięki czemu upadki aparatu nie będą aż tak groźne. Można ją kupić na Amazonie za około 12 dolarów.
Ciekawy wygląd ma okładka Poetic FlipBook, którą wykonano ze sztucznej skóry i poliwęglanów. Zamyka się ją w świetny sposób – twórcy zastosowali w niej po prostu gumkę, dzięki czemu masz pewność, że nie otworzy się w torebce. Posiada wycięte dziury na aparat i przyciski po jego prawej i lewej stronie.
Okładka Caserology wygląda świetnie, a jednocześnie nie gromadzi odcisków palców, dzięki czemu urządzenie prezentuje się ciągle tak samo dobrze. Materiał, z którego została wykonana zapewnia doskonałą przyczepność smartfona do rąk, przez co nie musisz obawiać się tego, że wypadnie Ci na ziemię. To jedna z najtańszych okładek dostępnych na ten model – kosztuje jednie 6 dolarów.
Aby uchronić ekran smartfona można użyć okładki, która nieco wystaje poza obrys, dzięki czemu będzie on odizolowany. Okładkę Incipio DualPro wykonano z gumowanego tworzywa i nie wygląda tak dobrze, jak poprzednie modele, ale zapewnia lepszą ochronę.

Kategorie LG

Dodaj komentarz