Ciekawe zmiany w Evernote

Aplikacja Evernote to jeden z najciekawszych programów o wielu zastosowaniach – to zarówno lista zadań do wykonania, jak i bardzo rozbudowany notatnik. Evernote w połączeniu z iPhonem oraz iPadem niedawno otrzymały świetną aktualizację, dzięki czemu pojawią się nowe opcje, w tym lepsze współdziałanie z serwisem Lindein.

Po zrobieniu zdjęcia karty kredytowej i wrzuceniu jego do Evernote, program automatycznie tworzy wizytówkę zawierającą ważne informacje jej użytkownika oraz połączenie z jego kontem Linkedin – jeśli posiada on takie konto. Można go wtedy zaprosić do zapoznania się z naszym profilem na stronie Linkedin.

Czytanie kart kredytowych przez Evernote można wykorzystać także w przypadku nieco mniej popularnej sieci społecznościowej o nazwie Hello. To świetna opcja, gdyż dzięki niej nie będziemy musieli nosić ze sobą wizytówek. Wystarczy, że damy komuś do sfotografowania naszą kartę kredytową, a program Evernote klienta rozpozna nasze dane, dzięki czemu będzie można nawiązać dalsze kontakty.

Dodaj komentarz