Ciekawy smartfon Sharpa

Firma Sharp nie jest zbyt popularnym producentem smartfonów, ale jej nowy model Sharp Aquos Crystal ma szanse na sukces.

Wyróżnia się przede wszystkim pięciocalowym wyświetlaczem HD, który prawie nie ma ramki. System operacyjny to Android 4.4.2 KitKat. Można w nim korzystać z kamery 8 MP z tyłu oraz 1.2 Mp z przodu, a oprogramowanie tego smartfona obsługuje HD Voice, co pozwala na uzyskanie lepszej jakości rozmów. Nieco gorzej wypada bateria, która ma nieco ponad 2000 mAh. Procesor tego smartfona ma taktowanie 1.2 GHz i cztery rdzenie. Pamięć wewnętrzna to 1.5 GB, natomiast na dane mamy 8 GB miejsca.

Komentatorzy wypowiadają się, że oprócz designu nie ma w tym smartfonie nic ciekawego, jednak jest to bardzo tania propozycja – w sieci Sprint kosztuje 239 dolarów. Miejmy nadzieję, że Sharp pokaże także bardziej zaawansowane smartfony, które będą mogły równać się ze sprzętem innych firm. Data premiery nowego Sharpa jest jeszcze nieznana, ale gdy nastąpi, to poinformujemy o tym naszych czytelników.

Dodaj komentarz