Co zobaczymy w Galaxy S6

Samsung Galaxy S6 to model należący na razie do przyszłości, jednak mamy już nieco informacji na jego temat. Nowy smartfon ma pojawić się w marcu 2015 roku, a cena ma przekroczyć koszt obecnego Galaxy S5, który wynosi około 3500 zł bez karty Sim.

W kwestii wyświetlacza trudno jest teraz cokolwiek zmienić, gdyż w nowej wersji Galaxy S5 LTE-A pojawił się już ekran 2560 na 1440 piksele. Ekran może się za to nieco powiększyć, gdyż ten trend panuje już od długiego czasu. Firma może jeszcze zmniejszyć ramkę wokół ekranu.

Czy nowy model będzie miał ekran, który da się wyginać? Jest to mało prawdopodobne, gdyż Samsung Galaxy Round sprzedaje się bardzo słabo, a wyposażono go w taką samą technologię. Plotki na ten temat pojawiły się także w przypadku Galaxy Note 4.

W tym smartfonie pojawi się zapewne system 64 bitowy, natomiast procesor to prawdopodobnie Snapdragon 810 lub 808, które przyniosą zupełnie nową wydajność. Dziś trudno sobie wyobrazić, jak szybko będzie model z ilością RAM przekraczającą 4 GB.

Dodaj komentarz