Cubes vs Spheres jest minimalne,zombie, gra akcji … z blokami

Szalenie niesamowite Cubes vs Spheres jest teraz dostępny na Androida! Krok w stylizowanym świecie geometrycznego Kostek vs Kule, 3D gra akcji fizyki, gdzie należy bronić się przed falami nacierających przez strzepywanie Kostki potężne Spheres.

Gameplay

Gracz ma bazę reprezentowany przy czerwonej przerywanej linii i musi go bronić za pomocą różnych kulek z hordy czerwonych kostek posuwających naprzód. Aby ułatwić zwycięstwo, gracze muszą zdobywać punkty zebrane z misji kończących uaktualnić ich arsenał, i zdobyć nowe piłki, 6 w tym wszystkim, każdy z własnymi siłami specjalnymi. Niebieskie kule podzielone na 3, podczas gdy w powietrzu, kule pomarańczowe mogą eksplodować w kontakcie, czarne kulki mogą podróżować przez czerwonych kostek, czerwone kulki w domu na kostki, fioletowy tworzy gładki lód spowalnia wrogów i wreszcie różowa kostka przyciąga czerwone kostki, dopóki nie detonuje .

Visuals

Nie zdarza się często gdy gra wygląda wspaniale, a jednocześnie pozwala graczom na swobodę stosowania swoich własnych wyobrażeń. Choć bardzo minimalne w wyglądzie, Cubes vs Spheres wykorzystuje mnóstwo nowoczesnych efektów specjalnych, takich jak anti-aliasing (na jedwabiście gładkie efekty wizualne), fizyki w czasie rzeczywistym (co daje grze bardzo naturalne w dotyku) i niesamowite splash kolorów i dźwięków. Na 5-calowy wyświetlacz 1080p, gra wygląda oszałamiająco.

Gra dostępna do kupienia w sklepie Google Play.

Dodaj komentarz