Czy pojawi się Samsung Galaxy Alpha?

Im więcej pojawia się informacji na temat smartfona Samsung Galaxy Alpha, tym jesteśmy nim bardziej zaszokowani. Plotki na jego temat płyną z różnych stron internetowych, a być może niedługo pojawi się nawet oficjalna wypowiedź Samsunga na jego temat. Na stronie SamMobile pokazano, że ma on metalowe boki obudowy, ale pozostałe krawędzie to plastik. Na pewno nie będzie to całkowicie metalowy smartfon.
Na podstawie zdjęć w sieci można wywnioskować, że ma on mniejszy wyświetlacz, co może przyczynić się do lepszej sprzedaży. Coraz więcej osób nie chce ogromnych smartfonów, które trudno jest nosić w kieszeni i wykonywać z nich połączenia.
Źródła wskazują na niezbyt mocną specyfikację – model można porównać do Galaxy S3, gdyż ma wyświetlacz 4,8 cala oraz rozdzielczość ekranu 720 na 1280 pikseli AMOLED. Być może ten model będzie przeznaczony na rynki rozwijające się.
W tym modelu powinien pojawić się czytnik kart nano SIM, czytnik odcisków palców, a pamięć wewnętrzna tego modelu wynosi sporo, bo aż 32 GB.

Dodaj komentarz