Czy warto kupić Woo Antares 841?

W akcji Gazety Wyborczej można taniej kupić smartfon Woo Antares 841 z klawiaturą i myszką. Promocyjna cena jest dostępna tylko wtedy, gdy zbierzesz kupony z 10 wydań Gazety – wynosi 479 zł. Zobaczmy, czy ta zabawa jest warta świeczki.

Tablet wyposażono w procesor Intel Atom 1,33 i 1 GB RAM. Ekran ma 8 cali i przyzwoitą rozdzielczość 1280 na 800 pikseli. Ilość pamięci to 16 GB, a bateria ma pojemność 4000 mAh. Kamery mają 0,3 MP i 5 MP. System operacyjny to Windows Phone, dlatego gratis dostajesz możliwość korzystania z pakietu Office.

Pamięć można rozszerzyć za pomocą slotu na karty microSD. Plusem urządzenia jest zintegrowana klawiatura. Tablet na pewno nie wyróżnia się designem – ma bardzo duże ramki, a część z klawiaturą jest gruba. W przypadku innych modeli 2 in one można także liczyć na drugi akumulator w części z klawiaturą, natomiast tutaj go zabrakło. Specyfikacja, jak na Windows 8,1 powinna być wystarczająca, a tablet sprawdzi się jako urządzenie do przeglądania newsów lub grania w proste gry.

Dodaj komentarz