The Deep Cave 2 – świetna platformówka

Śmiercią dla gier platformowych było ich przeniesienie w 3 wymiar, kiedy to przestały być konkurencją dla strzelanek i innych gier. Gry, które pozostały w dwóch wymiarach, są nadal ciekawe i cieszą się popularnością na smartfonach. The Deep Cave 2 to gra zaprojektowana specjalnie pod sterowanie za pomocą dotyku i trzeba przyznać, że twórcom udało się to doskonale.

Podobnie, jak w wielu innych grach tego rodzaju, The Deep Cave 2 jest grą bardzo trudną. Sterowanie odbywa się za pomocą dużych strzałek pokazanych na ekranie i można się go nauczyć bardzo szybko.

Lokacje są wykonane dość ładnie, jednak w tej grze liczy się przede wszystkim poziom ich skomplikowania. Twórcy poświęcili wiele uwagi temu, by skutecznie utrudnić graczowi życie, dlatego poziomy musimy przechodzić wielokrotnie. Nie wynika to jednak z błędów w sterowaniu lub mechanice gry, dlatego chętnie powracamy do kolejnych pomieszczeń jaskini i chcemy stawiać czoła wyzwaniu. Gra jest dostępna jedynie w formie płatnej i kosztuje 8,55 zł w Google Play Store.

Dodaj komentarz