Diamond Digger Saga

Gra Diamond Digger Saga to produkcja twórców Candy Crush Saga i Farm Heroes Saga. Już na pierwszy rzut oka wiemy, że gra od studia King to układanka w klasycznym stylu. Studio przyzwyczaiło nas do prostych gier bardzo wysokiej jakości, więc nie inaczej będzie w przypadku tej pozycji.

W tej grze wykopujemy skarby, które znajdują się w ziemi. Przemierzamy kilka krain, przeżywając niesamowite przygody. Diggy to główny bohater, który ma mapę skarbów. Jak widać, sama historia w grze zachęca do zabawy. Naszym zadaniem, podobnie jak w wielu innych grach układankowych jest zgrupowanie trzech lub więcej diamentów, by je usunąć z planszy. Można także używać opcji specjalnych, które pozwalają nam w odkrywaniu większej ilości skarbów. Gra zaskakuje świetną grafiką i ciekawą rozgrywką, a do rywalizacji zachęca nas tabela wyników. Podobnie, jak w innych grach tego studia możemy grać bez opłat, a jeżeli chcemy ułatwić sobie rozgrywkę, korzystamy z systemu mikropłatności. Warto się z nią zapoznać.

1 komentarz do “Diamond Digger Saga”

  1. gra na poczatku wprowadza w błąd, bo sprawia wrażenie łatwej, ale w kolejnych etapach trzeba się nieźle nagłówkować, żeby je przejść

    Odpowiedz

Dodaj komentarz