Dobre krzyżówki na system Android – Krzyżówki po polsku

Rozwiązywanie krzyżówek to jedno z ulubionych zajęć Polaków. W programie Krzyżówki po polsku, który dostępny jest w naszym ojczystym języku, masz dostępne kilkanaście tysięcy różnych krzyżówek.

Program oferuje bardzo dużą ilość kombinacji i haseł. Co więcej, możesz w nim wybrać rozmiar planszy – od 3 na 3 do 25 na 25 i trzy poziomy trudności zagadki. Podobnie, jak w trudnych krzyżówkach panoramicznych, z boku ekranu znajdują się najbardziej wymagające hasła.
Trudność gry zależy od tego, jaką plansze wybierzesz. Gdy grasz na smartfonie z ekranem o niezbyt wysokiej rozdzielczości, powinieneś wybrać nieco mniejszą planszę, co ułatwi grę. Najlepiej gra się na tablecie.
Strona gry na Google Play Store wyróżnia się tym, że przedstawia nie tylko prezentowany produkt, lecz także opisuje historię powstawania krzyżówek zarówno na świecie, jak i w Polsce. Jeśli chcesz miło spędzić czas i pogłowić się nad nowymi hasłami, nie czekaj – program możesz ściągnąć za darmo na tablet ze strony Google Play Store.

Dodaj komentarz