Elemental Knights Online

Doskonała pozycja dla fanów gier MMORPG. Ta japońska gra daje możliwość rywalizacji bądź też współpracy z graczami z całego świata. Akcja rozgrywa się w fantastycznym uniwersum, w którym bohaterowie walczą ze smokami oraz innymi kreaturami które nagle opuściły swe kryjówki i próbują zburzyć kruchą harmonię panującą w tym świecie przez ostatnich kilkaset lat.

Grafika utrzymana jest w cukierkowej, nieco przesłodzonej konwencji, jednak przyznać trzeba że doskonale pasuje do mangowego charakteru gry. Animacje są płynne, muzyka także nie przeszkadza w grze, tak więc oprawę audio-wizualną uznać można za naprawdę dopracowaną.

Do wybory mamy kilka klas postaci, między innymi złodziej, mnich i mag. Każda z postaci dysponuje własną ścieżką rozwoju, smaczku dodaje możliwość podbijania pożądanych cech bohatera poprzez wyekwipowanie go odpowiednimi przedmiotami, których w tej grze jest naprawdę mnóstwo. Dodatkowo część z nich można ze sobą łączyć, co owocuje niedostępnymi wcześniej unikalnymi zdolnościami.
Na wykonanie czeka ponad sto questów w różnych lokacjach, m.in. w pustynnym mieście czy wśród śnieżnych szczytów. Oczywiście nie mogło zabraknąć postaci niezależnych, które w pośredni sposób wywierają wpływ na kierunek rozgrywki. Dwa razy w miesiącu organizowane są specjalne wydarzenia dla graczy, które dodatkowo urozmaicają zabawę.

Dodaj komentarz