FIFA 15 Ultimate Team

Ponad 10 tysięcy zawodników z 500 licencjonowanych klubów. 30 lig piłkarskich do Twojej dyspozycji od tych najpopularniejszych jak Premier League, Serie A, Primera Division, czy Bundesliga poprzez mniej znane jak choćby amerykańska MLS.

Zbuduj swój własny dream team i poprowadź go do niezliczonych sukcesów! W FIFA 15 Ultimate Team możesz dowolnie zarządzać prowadzonym przez siebie zespołem – wybierać skład, taktykę, dokonywać zmian jak również przeprowadzać transfery zarówno do jak i z klubu. Możesz również podnosić umiejętności swoich zawodników poprzez prowadzone treningi oraz rozgrywać mecze o stawkę w wybranych przez siebie rozgrywkach.

Nie czekaj, sprawdź swoje umiejętności trenerskie już dziś! Ciesz się zapierającą dech w piersiach grafiką, mechaniką gry oraz możliwością prowadzenia najlepszych na świecie piłkarzy, osiągania sukcesów z ulubionymi klubami, oraz rywalizacji w topowych ligach – nie tylko europejskich, dzięki czemu zabawa staje się jeszcze ciekawsza. W FIFA 15 Ultimate Team nie ma miejsca na rutynę!

Dodaj komentarz