Foodspotting – zjedz coś na mieście

Foodspotting to aplikacja, która jest stworzona dla osób uwielbiających jeść. Jeśli masz ochotę zjeść coś ciekawego, można dzięki niej szybko zobaczyć, jakie lokale znajdują się w Twojej okolicy i co możesz w nich znaleźć.

Podobnie, jak w przypadku innych aplikacji na temat jedzenia, w Foodspotting możesz znaleźć polecane lokale i zobaczyć, jakie dania cieszyły się największym uznaniem społeczności. Możesz też oznaczać te potrawy, które już spróbowałeś i robić listy tych, które chciałbyś spróbować kiedyś.

W programie jest dostępna dość duża baza potraw, dzięki czemu nie ma problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie. Najlepiej działa w dużych miastach, natomiast w mniejszych możesz mieć problem ze znalezieniem ciekawego lokalu.

Jeśli program będzie miał większą ilość użytkowników, na pewno się rozwinie i będzie mógł konkurować z największymi aplikacjami. Program jest łatwy w obsłudze, a jego interface jest dopracowany. Minusem jest też to, że w aplikacji często spotykamy dania, które były ocenione kilka miesięcy temu.

Dodaj komentarz