Freaking Match – prosta matematyka

Niektóre gry są trudne, inne łatwe. Gra Freaking Math (szalona matematyka), to gra łącząca w sobie te dwie cechy. Jej zasada jest niezwykle prosta, gdyż na ekranie pojawia się proste działanie arytmetyczne, a ty masz na odpowiedź jedynie 2 sekundy. Wpływa to na poziom stresu, dlatego łatwo się pomylić nawet przy najprostszych działaniach.

Celem jest zdobycie jak największej ilości punktów. Na ekranie pojawiają się reklamy, ale nie przeszkadzają w rozgrywce. Ciekawą opcją jest połączenie wysiłku intelektualnego z szybkimi palcami, co powoduje, że możemy się denerwować odpowiadając nieprawidłowo na wynik dodawania 2 +2.

Grafika jest bardzo prosta i czytelna, dlatego nie można zrzucać odpowiedzialności za złe wyniki na interface. Gra się świetnie na dwie lub więcej osób, a wynikami można dzielić się w internecie. To ciekawa odskocznia od innych gier zręcznościowych. Grę można pobrać z Google Play Store bez żadnych opłat, a użytkownicy narzekają, że poziom łatwy jest dość wymagającym wyzwaniem.

Dodaj komentarz