Free Running

Klasyczna i prosta gra w której sterujemy postacią biegnącą w prawą stronę ekranu, a na jej drodze pojawiają się przeszkody które należy przeskoczyć. Gracz dysponuje dwoma przyciskami, które należy wciskać pojedynczo lub w tym samym momencie. Bohater oczywiście porusza się automatycznie, nie mamy żadnego wpływu na szybkość biegu.
Co do oprawy graficznej, to z pewnością nie ma nad czym się rozwodzić – ot, kolejna produkcja w stylu rysunkowym. Tak naprawdę za całe otoczenie i zarazem trasę biegu służy kilka czarnych kresek an szarym tle. Przyznać trzeba, że nie jest to szczyt możliwości programistycznych. Na szczęście oprawę audiowizualną ratuje dynamiczna oprawa muzyczna.

Przejście całej gry zajmie średnio wprawionemu graczowi około 10 minut. Zaimplementowana została funkcja publikacji osiągniętego wyniku w sieci. Świadczy to o tym, iż gra przewidziana została jako tzw. „zabijacz czasu”, a nie pełnoprawna produkcja. Na szczęście w Google Play dostępna jest za darmo, tak więc miłośnicy gatunku mogą spróbować swych sił.

Dodaj komentarz