Frisbee Forever 2 – rzuć to!

Frisbee Forever 2 to nowa gra, która pojawiła się w Google Play Store. Jeśli myślisz, że w grze trzeba będzie rzucać tabletem, musimy Cię wyprowadzić z błędu – aplikacja nie wymaga stosowania takich metod.

Aby rzucić dyskiem, należy przesunąć palec po ekranie. Następnie kierujemy trajektorią lotu frisbee, by zdobyć jak najwięcej punktów. W tym celu dotykamy ekranu po prawej i po lewej stronie, albo przechylamy smartfon. W czasie gry musimy unikać przeszkody i przelatywać przez obręcze dodające nam punkty. Można znaleźć także gwiazdki.

Gra jest bardzo prosta jedynie na początku. Wraz z upływem czasu poziomy są coraz trudniejsze i zdobywanie punktów wiąże się z koniecznością szybkiego reagowania na zagrożenia. Twój dysk może na przykład zostać zepchnięty powietrzem, a by wrócić na tor, musisz mocno, ale i dokładnie skręcić w odpowiednią stronę.

Plansze są bardzo ładnie wykonane, co wiąże się z tym, że na starszym sprzęcie program może nie działać płynnie. To darmowa gra, którą pobierzesz z Google Play.

1 komentarz do “Frisbee Forever 2 – rzuć to!”

Dodaj komentarz