Galaxy Ace Style – dla najmłodszych

Jednym z nowszych modeli Samsunga jest Galaxy Ace Style, ale nie wygląda na to, że będzie popularny. Firma opisuje, że ma być on przeznaczony dla młodych osób, które lubią wyrażać swoją osobowość. Wyposażono go w interface TouchWiz, procesor o prędkości 1.2 GHz, 512 MB RAM oraz wyświetlacz WVGA 4 cale.
Jednym słowem nowy model nie może się wyróżnić niczym oprócz ceny i jest przeznaczony dla osób o najniższych wymaganiach. Jego kamera z tyłu ma 5 MP, na dane mamy 4 GB pamięci, które na szczęście można rozszerzyć dzięki slotowi na karty microSD. Bateria ma niezłą pojemność 1500 mAh. Co najciekawsze, smartfon działa pod kontrolą systemu Android 4.4 KitKat i oferuje wsparcie dla technologii NFC.
Samsung planuje wprowadzić ten model obok Galaxy Young, który skierowany jest dla dzieci i dla osób, które nie miały jeszcze smartfona.
Cena tego modelu nie jest tak niska, jak można się spodziewać. Wynosi 100 dolarów, a tymczasem za tę kwotę można kupić wiele znacznie lepszych smartfonów chińskich producentów.

Dodaj komentarz