Galaxy Note II otrzyma aktualizację

Samsung Galaxy Note II to leciwy model, ale wiele osób dalej ma go w swoich kieszeniach. Okazuje się, że wkrótce będzie można rozszerzyć jego funkcjonalność, a to dlatego, że podobnie jak Note 3, otrzyma aktualizację do systemu operacyjnego Android 5.0.

Informacja pojawiła się na fińskiej stronie Samsunga i jest to oficjalne stanowisko firmy. Wiele osób twierdzi, że to po prostu błąd, jednak gdyby tak było, Samsung na pewno by usunął informację.

Galaxy Note 2 pojawił się w sprzedaży w 2012 roku, czyli od jego premiery minęło już 2 lata. Zwykle urządzenia są aktualizowane przez 2 lata od premiery, dlatego wypada podziękować Samsungowi, że ciągle tworzy nowe oprogramowanie. Note S2 jest dobrze wykonany, a jego wydajność jest w dalszym ciągu wystarczająca. Smartfon ma ekran o niższej rozdzielczości, niż modele, które są dostępne w tej chwili na rynku, dlatego też działa równie wydajnie na słabszych podzespołach. Wiele osób chwali sobie jego jakość wykonania, która jest lepsza, niż w Note 3.

Dodaj komentarz