Galaxy Tab 4 8.0- mid-endowy ciekawy smartfon od Samsunga

Na stronie Federalnej Komisji Łączności pojawiły się informacje o nowym tablecie od Samsunga- Galaxy Tab 4 8.0. Cena oraz premiera urządzenia nie jest znana, jednak jego specyfikacja wygląda dobrze. Oto jak się prezentuje.

8-calowy ekran o rozdzielczości WXGA (1280 x 800 pikseli). Czterordzeniowy 32-bitowy procesor Exynos 3475 z rdzeniami wykonanymi w technologii ARM Cortex A7 i zegarze na poziomie 1.3 GHz. W ramach procesora graficznego użyto zintegrowany układ ARM Mali-T720. Procesor wsparty będzie 1,5 GB pamięci operacyjnej, natomiast pamięć wewnętrzna wynosić będzie 16 GB z możliwością rozszerzenia dzięki karcie microSD.

Za zdolności fotograficzne urządzenia odpowiadać będzie aparat główny o matrycy 5 Mpix i nagrywaniu w rozdzielczości HD oraz kamerka przednia o matrycy 1.8 Mpix. Samsung zaimplementował w swoim nowym tablecie moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi, moduł Bluetooth, GPS, akcelerometr. Systemem, na którym stanie nowy Galaxy Tab 4 8.0 będzie Google Android 5.1.1 Lollipop z interfejsem TouchWiz.

Dodaj komentarz