Gangstar Vegas – gangster z Las Vegas

Zanurz się w pełnej adrenaliny przygodzie umiejscowionej w samym sercu przestępczego Las Vegas – świata pełnego przemocy gdzie nie obowiązują żadne reguły, a przetrwać mogą jedynie najsilniejsi.

80 misji do wykonania, w trakcie których możesz się wcielić w rolę wojownika MMA tocząc pojedynki z wymagającymi rywalami czy też stanąć na czele własnego gangu i toczyć wojnę o wpływy z innymi, równie niebezpiecznymi grupami. Eksploruj niezwykle rozległe miasto, bierz udział w walkach MMA, ulicznych wyścigach, obrabuj bank, uzyskaj dostęp do różnorakiej broni od tradycyjnych pistoletów po koktajle Mołotowa!

Prowadź wypasione bryki na lądzie, wodzie i w powietrzu, podnoś swoje doświadczenie i eliminuj wrogów. To tylko nieliczne z wielu niespodzianek jakie czekają na ciebie w Gangstar Vegas. W tym świecie nie ma sentymentów, jest za to ogromna dawka adrenaliny. Słabi giną, silni wygrywają, odwieczne prawo dżungli jest kwintesencją przestępczego Las Vegas – pytanie zasadnicze brzmi: do której grupy ty należysz?

Dodaj komentarz