Gionee W900 – dwa wyświetlacze HD

Firma Gionee z Chin wyprodukowała już najcieńszy smartfon. Teraz należy do niej kolejny rekord, ponieważ opracowała nowy model, który ma aż 2 wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości. Jego nazwa to Gionee W900.

Produkt jest na tyle nietypowy, bo wyposażono go w 2 ekrany o przekątnej 4 cale. Ich rozdzielczość wynosi FullHD 1920 na 1080 pikseli. Procesor, który potrafi obsłużyć te wyświetlacze ma 1,5 GHz. Smartfon posiada 2 GB RAM i aparat o rozdzielczości 13 MP i 5 MP. Model posiada także 16 GB ROM, a pamięć można rozszerzyć za pomocą kart pamięci.

Bateria budzi niepokój, bo ma rozdzielczość jedynie 2050 mAh. W Chinach podobne modele pojawiają się dość często, natomiast w Polsce są one bardzo rzadkie. Z tyłu smartfon jest wykończony skórą, podobnie jak Galaxy Note. Trudno powiedzieć, jaki sens mają dwa duże wyświetlacze w takim smartfonie, ponieważ użytkownik może korzystać jednocześnie tylko z jednego z nich. W środku znajduje się tradycyjna klawiatura, która przypomina tą, ze smartfonów Samsunga sprzed kilku lat.

Dodaj komentarz