Gry Świnka Peppa

Świnka Peppa doczekała się już niejednej interesującej odsłony ze swoją osobą w roli głównej. Ten przesympatyczny zwierzak wciąż pozostaje w łaskach najmłodszych graczy i wygląda na to, że tak szybko nie zniknie z wirtualnego świata gier mobilnych. Wśród atrakcji oferowanych przez świnkę znajdują się m.in. gry edukacyjne, gry przygodowe, puzzle, kolorowanki i przebieranki. W związku z tym poniżej prezentujemy zestaw najlepszych aktualnie gier z udziałem rozsławionej na cały świat Świnki Peppy.

Kolorowanka Świnka Peppa

Kolorowanka Świnka Peppa

Wszystkim znana i lubiana Świnka Peppa postanowiła spróbować sztuki rysowania. Oczywiście w tym przypadku ta dziedzina sztuki nieco odbiega od tradycyjnej formy, oferując nie tylko typowe przybory, ale również magiczne niespodzianki. Do wyboru jest kilka opcji m.in. malowanie na płótnie, zmiana tła, czy też kolorowanie wybranej postaci. „Kolorowanka Świnka Peppa” wyposażona jest w galerię, gdzie możemy wystawiać na pokaz nasze dzieła. A do tego daje również możliwość zapisania każdego ukończonego obrazka. Do wyboru mamy 7 pędzli, 7 kolorów farby, 6 magicznych przyborów, 3 rodzaje postaci i tła, 39 naklejek i szybką gumkę. Co więcej, gra pozbawiona jest irytujących reklam i gwarantuje nieprzerwaną zabawę przez długi czas.

Zabawy ze Świnką Peppą

Zabawy ze Świnką Peppą

W „Zabawy ze Świnką Peppą” granicą jest tylko wyobraźnia dziecka. Gra rozwija kreatywność i wyobraźnię u młodszych graczy, fundując przy okazji naukę czytania w bardziej rozrywkowej formie. Wyposażona w aż 32 konkurencje, gierka stanowi świetną mieszankę zabawy i edukacji. Listę zabaw można rozwinąć, aby sprawdzić wszystkie dostępne opcje i wybrać tą najodpowiedniejszą dla naszego malucha. Podczas zabawy z aplikacją, dzieciom towarzyszyć będą również 4 animowane filmiki wideo, komentarze i pochwały od Świnki Peppy za dobrze wykonaną pracę, a także opcja pstryknięcia fotki i zapisania jej w folderze. Bez reklam!

Przygody Świnki Peppy

Przygody Świnki Peppy

Możecie być pewni, że po wysłuchaniu bajek Świnki Peppy, Wasze pociechy bardzo szybko odpłyną w krainę kolorowych snów. Aplikacja „Przygody Świnki Peppy” została opracowana w formie wirtualnych bajek, które oprawiono głosem samego Marka Włodarczyka. Każda z bajek posiada lektora, którego można wyłączyć, decydując się na samodzielne czytanie dziecku do poduszki. Można tutaj znaleźć również kolorowanki, memory i puzzle, które pozwolą też na zakosztowanie innych rozrywek. Całość zamyka barwne tło i czytelne litery o nieco fikuśnych kształtach, dzięki czemu zabawa nabiera jeszcze lepszej formy. Dostępne bajki: „Dzień w przedszkolu” i „Pływanie jest super”.

Wakacje Świnki Peppy

Świnka Peppa na wakacjach

Świnka Peppa właśnie dopięła na ostatni guzik swoją podróżną walizę i już nie może się doczekać wizyty w wakacyjnym kurorcie. Gracze będą mieli szansę na odkrywanie nowego świata w towarzystwie dzielnej świnki, natrafiając przy tym na fantastyczne atrakcje, interakcje z milutkimi postaciami, a także całe mnóstwo wakacyjnych czynności. Podczas letniego relaksu Peppa nauczy się jak przygotowywać lody i pizzę, jak tworzyć wakacyjne widokówki, jak ubrać się na plażę, a nawet wystartuje w wyścigach pływackich. Dostępne są również wakacyjne bonusy takie jak naklejki, czy śpiewanie z Peppą piosenki „Sky High”. (Aplikacja może nie być w pełni kompatybilna ze starszymi urządzeniami z systemem Androida).

Dodaj komentarz