HP SlateBook 10 x2 – świetne parametry, odczepiana klawiatura

Na rynku tabletów panuje coraz większa konkurencja. Możemy zauważyć, ze za kilkoma największymi producentami próbuje nadążyć gromada kilkunastu mniejszych firm, które także oferują świetny sprzęt. Jednym z takich producentów jest firma HP, która dotychczas skupiała się raczej na laptopach, niż na tabletach. HP prezentuje tablet, który można zaliczyć do najwyższej półki, jeśli chodzi o jakość oraz cenę. Ma wszystko, czego mógłbyś oczekiwać od tabletu.

Urządzenie wyposażone jest w procesor Tegra 4 Quad Core, 2 GB pamięci RAM oraz dysk twardy 16 GB. System operacyjny to oczywiście Android w wersji 4.2, ekran ma dziesięć cali i rozdzielczość 1920 na 1200 pikseli. Wykonany został w technologii LED.

Tablet sprzedawany jest ze świetną klawiaturą, którą można odczepić. Przypomina nieco serię Asus Transformer. W klawiaturze ukryto dodatkową baterię. Cena nowego tabletu wynosi 479 dolarów i prawdopodobnie nie będzie sprzedawany bez klawiatury. Tablet HP zapewnia doskonałą jakość wykonania i wygodę korzystania, dlatego wybór pomiędzy Slatebookiem a Asusem Transformer jest trudny.

Dodaj komentarz