HTC M9 w dwóch wersjach

Firma HTC prawdopodobnie pokaże w tym roku dwa modele HTC M9 – jeden z nich będzie oznaczony także literą plus i będzie miał znacznie mocniejsze podzespoły. W sieci pojawiła się jego specyfikacja, która wskazuje, że nowość ma ekran 5,2 cala i rozdzielczość ekranu 2560 na 1440 pikseli. Procesor to bardzo mocny Snapdragon 810, ale ma się pojawić także druga wersja, która będzie wyposażona w SoC firmy MediaTek.

Smartfon wyposażono w 3 GB RAM i system Bluetooth 4.1, a także LTE cat 6. Kamera z przodu smartfona będzie miała albo 4, albo 13 MP, natomiast aparat z przodu będzie podwójny i wyposażony w matrycę 20,7 MP + 2,1 Mp. Jeśli ta plotka się potwierdzi, HTC po raz kolejny zaprezentuje zupełnie nowy rodzaj aparatu.

Niepokoi nas niska pojemność baterii – przy tak mocnych parametrach akumulator o pojemności 2840 mAh będzie wystarczał zaledwie na kilka godzin działania.

HTC M9 ma być wyposażony w Androida Lollipop z nakładką Sense 7.0, co jest standardowym wyposażeniem modeli tej firmy. Wkrótce ujawnimy więcej informacji na temat tego modelu.

Dodaj komentarz