HTC One M9+ w drugiej wersji

HTC One M9+ to model wyposażony w procesor firmy Mediatek – 8 rdzeni powinno być wystarczające do grania w najbardziej wymagające tytuły. Podobno pojawi się jeszcze jedna wersja tego modelu, z procesorem Snapdragon 810, która będzie nieco słabsza.

To, że smartfon jest wprost stworzony do gier, potwierdza jego grafika PowerVR 6200 Rouge i 3 GB RAM. Telefon posiada 32 GB pamięci na dane użytkownika. W poprzednich modelach użytkownicy nieco narzekali na ekran, natomiast dziś takie głosy raczej się nie pojawią – ma on rozdzielczość 2560 na 1400 pikseli. Jeśli lubisz robić zdjęcia selfie, na pewno zwrócisz uwagę na aparat o rozdzielczości 13 MP.

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia tego modelu, a wraz z nimi narzekania na spore ramki wokół wyświetlacza. Istotnie, w smartfonach Samsunga są one znacznie mniejsze. Smartfon wyróżnia się aluminiową obudową i głośnikami BoomSound.

Smartfon pojawi się w sprzedaży już wkrótce, dlatego będziemy mogli poznać jego dokładne parametry i przedstawić wrażenia z użytkowania.

Dodaj komentarz