HTC One – nowa jakość w smartfonach.

HTC One zachwyca designem.

Nowy okręt flagowy firmy HTC – czyli model o niewiele mówiącej nazwie HTC One być może nie zachwyca wyśrubowanymi parametrami, ale nie sposób nie pokochać go od pierwszego wejrzenia. Świetnie sprawdza się obudowa z metali wysokiej jakości. Od razu widać, że tajwański producent włożył wiele serca, w to by smarfon był doskonale spasowany i sprawiający wiele radości każdemu użytkownikowi. Najprościej mówiąc – jest to jeden z najszybszych oraz najpiękniejszych smartfonów na rynku.

Wygląd.

HTC One jest płaski, kwadratowy i ekstremalnie cienki. Można powiedzieć, że przednia część to jedynie wyświetlacz. Jego wielkość to 4,7 cala, przy jego produkcji użyto technologii SoLux, która poprawia jakość obrazu oraz zwiększa rozdzielczość. Wyświetlacz sprawdza się świetnie, jest jednocześnie ostry i doskonale odwzorowuje kolory. Trudno znaleźć drugi smartfon z tak dobrym ekranem – no, chyba że mówimy o Samsung Galaxy S4, który ma wyświetlacz 5 cali.

Dużo dobrego można powiedzieć także o obudowie. Została wykonana tylko i wyłącznie z aluminium. Nie ma mowy o plastiku. Podwójne głośniki umieszczone są z przodu – dzięki czemu słuchanie muzyki będzie o wiele przyjemniejsze. Producent zapowiada system podbicia basów – ciekawe jak sprawdzi się przy głośnikach tak małej średnicy.

Szybkie działanie smartfona zapowiada procesor o szybkości 1,7 GHz. Na dane uzyskujemy 32 lub 64 GB pamięci wbudowanej.

Dodaj komentarz